Dr. Fix Kullanımı

Dr. Fix Planta varis kremini günde 1 veya 2 kez kullanmanız önerilir. Varis sorunu olan bölgeye yeterli miktarda sürüp masajla yedirmeniz gerekmektedir.

Varisler vücutta meydana gelen estetik anlamda da hoş karşılanmayan bir görüntüdür. Sadece görüntü değil aynı zamanda da toplardamarların da yapısal bozukluğu olarak sınıflandırılır. Bu bozuklukların da önüne geçilmesi adına bir çok ürün ve materyal kullanılmıştır. Ancak hepsinde sonuç ilerlemeyi durdurmaktır. Bu ilerlemenin de durdurulması ve yeni varislerin oluşumunun engellenmesi daha önemlidir. Ancak bu durumda Dr. Fix varis kremi ile mümkün olmaktadır. Çünkü Dr. Fix varis kremi uygulandığı bölgeye direk olarak etki göstermektedir. Varislerin bulunduğu bölgeye uygulanması sonucunda kişilerin estetik anlamda hoş olmayan o görüntülerinden de uzaklaşmalarını sağlarlar. Bununla birlikte de kişilerin fizik yapılarının bütünlüğünü korurlar.

Varis kreminin uygulaması oldukça basittir. Sadece varis bulunan bölgenin güzelce temizlenmesi gerekir. Temizlenen bölgeye Dr. Fix varis kremi sürülür ve ardından hızla emilir. Deride herhangi bir kaygan his bırakmaz. Yapış yapış bir yapısı yoktur. Uygulama sonrasında iyice emilir ve emilim sonrasında da dışarıdan herhangi bir şekilde farkedilmez. Birkaç kullanım sonrasında varislerde gözle görülür değişiklikler meydana gelir. Varisler bilindiği üzere sadece görüntü değişikliğine neden olmazlar. Ayrıca ağrıya da sebep olurlar. Bu ağrıların engellenmesi ve Dr. Fix varis kremi ile mümkündür. Etkilerin devamlı olması için de düzenli kullanım gerekmektedir. Düzenli kullanım sonucunda etkilerinin görülmemesi imkansızdır. Hatta varislerinize meydana gelen değişimlerden sonra çevrenizde aynı problemi yaşayan kişilerle de paylaşabilirsiniz.