Dr. Fix Planta Nedir?

Varis, bilindiği gibi toplardamar adı verilen damarlarda meydana gelen genişliktir. Bu genişliğin toplardamarda olmasının nedeni ise kapakcıkların sebebiyet verdiği bir durumdur. Toplardamarların görevi, pis kanı vücuttan toplayarak kalbe iletmektir. Bu süre içerisinde de damarların herhangi bir şekilde yapısal bir bozukluğa uğraması bu işleyişi aksatır ve bacaklarda kısmi olarak bombeleşmeler görülür. Bu yapı bozukluğuna varis denir.

Varis, sadece estetik anlamda değil aynı zamanda damarların işlevlerini tam olarak yapmamalarına da neden olur. Bu yüzden de kişilerin ilerleyen süreçlerde kalp hastalığına yakalanma riski de artar. Bu gibi problemlerin önüne geçmeyi hedefleyen ve bu konuda kendini ispatlamış olan Dr. Fix varis kremi ile varisleriniz gözle görülür boyutta küçülecektir.

Dr. Fix Varis Kremi Uygulaması

Varisin bulunduğu bölgenin temizlenmesi oldukça önemlidir. Bu bölgeyi temizleyip ardından Dr. Fix varis kremini uygulayabilirsiniz. Herhangi bir yan ürüne ya da uygulamaya ihtiyaç duymadan kısa sürede varislerinizde gözle görülür değişiklikler olacaktır. Bu değişikliklerin de kalıcı olması ve varislerinizin tamamen düzelmesi adına sürekli bir kullanım sağlanması gerekmektedir. Bu sayede de kişilerin hem estetik anlamda istenilen görüntüye kavuşmayı hem de sağlıklı bir damar yapısına sahip olacaktır. Bu gibi faydalı özelliklerini sizler de görmeniz için devamlı ve düzenli bir kullanım olması gerekmektedir.